Szkoła Mówcy w HAVAS
Projekt rozwoju umiejętności prezentacyjnych
(luty – listopad 2020)
Myślcie sobie co chcecie, ale dawno nie miałem tak dobrej grupy – Marek Stączek po spotkaniu z uczestnikami.
Szkoła Mówcy nie ma formy jednorazowego szkolenia, ale długofalowego procesu rozwojowego. Celem jest wzmocnienie efektów szkoleniowych oraz utrzymanie koncentracji na rozwoju umiejętności i wykorzystaniu opracowanych rozwiązań prezentacyjnych.
3 etapy projektu:
Szkolenia z obszaru storytellingu i prezentacji publicznej, konsultacje oraz egzamin.
Przykładowe efekty projektu
Posłuchajcie co nam zaiskrzyło z Havas.
Havas Lunchbreak Podcast
Czy wypada wyrywać ze snu śpiącego klienta? Co wspólnego mają serowe potrawy z wygrywaniem przetargów? Jak brzmi rap w wykonaniu agencji kreatywnej?
Youtube: https://youtu.be/kgPF7glHY6c
***
Lakierki i chińska korporacja – odsłuchaj >>>
Alicja ma karła – odsłuchaj >>>
Opinia: To było moje pierwsze szkolenie w życiu, które mną autentycznie wstrząsnęło. Pozwól na krótką obserwację: w miniony, majowy weekend usłyszałam od swoich wspaniałych przyjaciół o książce Terrego Pratchetta „Ruchome obrazki”. Nie znam tej książki, ani tego autora, ale zachęcona opowieścią o książce i jednym z cytatów, natychmiast ją zakupiłam, a tuż po skończonej rozmowie odszukałam przytoczony cytat (by go dodać do mojego nowego „archiwum historii”!): „Wiesz co jest największą tragedią tego świata? Ludzie, którzy nigdy nie odkryli, co naprawdę chcą robić i do czego mają zdolności. Synowie, którzy zostają kowalami, bo ich ojcowie byli kowalami. Ludzie, którzy mogliby fantastycznie grać na flecie, ale starzeją się i umierają, nie widząc żadnego instrumentu muzycznego, więc zostają oraczami. Ludzie obdarzeni talentem, którego nigdy nie poznają. A może nawet nie rodzą się w czasie, w którym mogliby go odkryć.” To przywołało moje przemyślenia po naszym warsztacie – o tym, jak ważne by świat i samego siebie obserwować a nie gapić się, słuchać a nie tylko słyszeć – Monika Mielczarczyk, Managing Director, Havas Engage Warsaw
Egzamin:
Szkoła Mówców – niczym obóz survivalowy